1  / 7
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 1
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 2
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 3
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 4
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 5
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 6
Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії - фото 7

Комерційне приміщення в ЖК AURA 168,6 м² | Без комісії

Львов, Сиховский

Пожаловаться
227 000 $
1 346 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 марта 2026, ID: 4824446
Характеристики
  • Общая площадь 168.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Нет 
Описание
Продаж фасадного комерційного приміщення

ЖК AURA | вул. Бузкова, 2
227 000 $

Пропонується до продажу комерційне приміщення на 1 поверсі сучасного житлового комплексу бізнес-класу AURA.

Площа — 168,6 м²
Висота стелі — 3,5 м
Фасадне розташування
Великі вітрини
Правильне open-space планування
Окремий санвузол

Приміщення має зручну конфігурацію та декілька фасадних входів, що дозволяє ефективно зонувати простір або розділити його під різні напрямки діяльності.

Переваги інвестиції
1 поверх — максимальна комерційна ліквідність
Висота 3,5 м — сучасний формат бізнес-простору
Бізнес-клас ЖК
Перспективний район з новою забудовою
Конкурентна ціна за м²

168 м² — це масштаб, який дозволяє працювати з серйозними орендарями або запускати власний бізнес із хорошим потенціалом прибутку.

Деталі та перегляд — за домовленістю.
Обратная связь
Олена NOVOBUD IN
офлайн