Без комиссии
1  / 20
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 1
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 2
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 3
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 4
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 5
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 6
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 7
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 8
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 9
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 10
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 11
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 12
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 13
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 14
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 15
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 16
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 17
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 18
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 19
Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії! - фото 20

Кладовки в подарунок ! 3 кімнатна! Мінімальне оформлення !Без комісії!

Буча

Пожаловаться
62 999 $
750 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885939
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 84 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
є Газ та газовий котел

Стан: чистова штукатурка (стіни готові під фініш).

Опалення: тепла підлога та встановлені радіатори.

Площа: 84 м² (ідеально для сім'ї).

Бонус: 2 кладовки безкоштовно.

Продаж: підходить під єОселя та інші держпрограми. Оформлення — 2%.

Реальний об'єкт, вигідні умови.

Записуйтесь на перегляд за телефоном!
Обратная связь
Дарія
офлайн