Без комиссии
1  / 11
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 1
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 2
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 3
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 4
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 5
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 6
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 7
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 8
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 9
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 10
Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж. - фото 11

Кийлів.Продаж.Будинок у лісі на березі Дніпра.Вихід до води,свій пляж.

Кийлов

Пожаловаться
99 000 $
1 320 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4786308
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Балкон, Терраса 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Кийлів. Бориспільський р-н. Новий Будинок біля лісу на березі Дніпра в скандинавському стилі. Ділянка виходить до води,свій пляж,пристань,набережна.
Сучасний дизайн фасаду ,та найновіші технології при будівництві надають будинку стилю ,та привабливості.Документи ГОТОВІ!! Купляйте без ризику. єОселя.

Площа ділянки 5 соток.
Загальна площа будинку 75.

Перший поверх:
Зал-кухня 21.
Спальня 10.
Санузел 5.
Тераса 10.(не входить в загальну площу).

Другий поверх:
Спальня 11.
Спальня 20.
Санвузел 4.
Видовий,просторий балкон 10. (не входить в загальну площу).

Берегоукріплення - облаштовано.
Скважина - пробурена 61 м..
Каналізація , септик з переливом - змонтований .
Ділянка прибрана, вирівняна.
Заведено світло (три фази 10 кВт.) і встановлений лічильник Обленерго .
По периметру - паркан та ворота .
Парковка на авто.

Між лісом і Дніпром розташоване село Кийлів.
Наше село підходить людям які любят риболовлю, полювання, збір грибів, лісових ягід, відпочинок на пляжі, прогулки лісом, подорожі на човнах , квадроциклах , і т.д.. По селі повсюду-- асфальт, є чотири магазина, три бара , клуб , медпункт, страусина ферма , церква , а також два гарних пляжа.Дніпро та сосновий ліс утворює экологічно чисте повітря і приємну атмосферу навкруги .

Ціна--99000 у.о.. Забудовник YOURHOUSE .
Обратная связь
Михайло
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок Стиль фьюжн Меблі Техніка Ландшафтний дизайн Перемога-6 Днепр 20
  • Четырехкомнатная
  • 257 м2
  • 18 соток
310 000 $
Продам будинок на березі р. Дніпро, в межах міста (р-н ж/м Перемога- 6, яхт-клуб). Будинок збудований у романтичному стилі фьюжн, на ділянці з чудовим ландшафтним дизайном, з рідкісними рослинами, ділянка 18 с. приватизована. Будинок повністю облаштований якісними меблями та технікою відомих європейських брендів. Всі меблі, техніка, предмети інтер'єру залишаються. Будинок спланований для комфортного проживання та затишку. Велика вітальня складається і обідньої, камінної та вхідної групи. Із вітальні є два виходи на вуличну терасу. На території також є басейн з розсувною алюмінієвою системою закривання, літня альтанка, сауна, що окремо стоїть, критий навіс на три авто, господарські споруди. 2 види опалення : електричне і газове. Електрика 380V, Газ, інтернет
Днепр, Соборный
Продам будинок смт Кодра Буча 5
  • 7 комнатная
  • 250 м2
  • 25 соток
55 500 $ Без комиссии Торг
Продам прекрасний 2-ох поверховий будинок у смт Кодра за дуже гарну ціну! Загальна площа 250 м2. В наявності 7 житлових кімнат. Велика ділянка 25 соток. Наш будинок є ідеальним вибором для тих, хто шукає затишне місце для сімейного життя або для відпочинку. Документи в порядку та готові до швидкого продажу! Власник! Всі подробиці можна уточнити по телефону. Телефонуйте, не пожалкуєте!
Буча, Кодра
Продам будинок 66 кв.м, 60 сот в смт Кодра Буча 8
  • Двухкомнатная
  • 66 м2
  • 60 соток
18 500 $ Без комиссии Торг
Продам будинок: 66 квадратів, 60 соток землі. В будинку 2 кімнати, коридор, кухня, санвузол, пічне та газове опалення. Біля будинку колодязь (свердловина). Будинок знаходиться в тихому та затишному місці, поряд є річка. Київська область, Макарівський район, Смт. Кодра, вул. Лесі Українки №61.
Буча, Кодра
офлайн
Михайло
На сайте с 16 апреля 2020