Без комиссии
1  / 20
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 1
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 2
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 3
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 4
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 5
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 6
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 7
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 8
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 9
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 10
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 11
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 12
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 13
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 14
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 15
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 16
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 17
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 18
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 19
Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток - фото 20

Казковий Ландшафт. Вихід на Озеро. Басейн. Одеська траса. 36 соток

Крюковщина

Пожаловаться
1 500 000 $
2 560 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4852299
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 586 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 36 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Терраса, Камин, Сигнализация, Видеонаблюдение, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал, Баcсейн, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Центральная канализация 
Описание
Будинок та Озеленення і зонування території спроектовані одним із найкращих архітекторів-дизайнерів України.
Свій вихід на озеро, пляж, де можна кататись на лодках, ловити рибу.
Фонтан, Басейн.
Декілька затишних терас з лаунж-зонами та барбекю
Гараж на 3 машини
Повноцінний незалежний гостьовий будиночок.

Будинок складається з: гостьової камінної,
Кухні з преміальною технікою, все скритого монтажу, натурального каменю та продуманими дрібницями, яким ви зрадієте в користуванні
Кімната-кінотеатр з найкращою звуковою апаратурою марки Zeppelin (Bowers and Wikins)
Сауна з басейном та спортзалом
Підвальна кімната з винними холодильниками та іншим продуктовим зберіганням з дизайнерськими меблями та інтерьєром
6 спалень
Ванні кімнати з англійською преміальною сантехнікою

Цей будинок — не просто нерухомість. Це спосіб життя.
Спокій, затишок, естетика — усе, про що ви мріяли.
Надзвичайна різнопланова природа - від височенних ялинок до обплетених виноградом та квітами куточків з критими бесідками.
Обратная связь
Харченко Олександр
офлайн