1  / 8
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 1
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 2
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 3
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 4
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 5
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 6
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 7
Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори - фото 8

Каскад, стильна 2-ох кім квартира з виглядом на Вовчинецькі гори

Ивано-Франковск

Пожаловаться
125 000 $
1 634 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017992
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.5 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж преміальної 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у новобудові

Пропонується стильна та простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасній новобудові. Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів та продуманих деталей.

Особливістю квартири є велика кухня-студія, яка створює відчуття простору та ідеально підходить для комфортного життя і прийому гостей.

- дизайнерський ремонт
-простора кухня-студія
-сучасна новобудова
-продумане та функціональне планування
-стильний та комфортний простір для життя

чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.

Телефонуйте для перегляду та детальної інформації.
Обратная связь
Люба
офлайн