1  / 16
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 1
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 2
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 3
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 4
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 5
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 6
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 7
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 8
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 9
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 10
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 11
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 12
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 13
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 14
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 15
Капітальна квартира на НАТІ! - фото 16

Капітальна квартира на НАТІ!

Нерубайское

Пожаловаться
40 000 $
752 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4631658
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.2 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
Описание
Трикімнатна квартира, перепланована у двокімнатну з капітальним ремонтом та окремими кімнатами чекає на свого нового власника!
Квартира утеплена фасадом, обладнана сигналізацією та бойлером для вашого комфорту.
І що особливо приємно – продається з меблями та побутовою технікою!
Це означає, що ви зможете відразу приступити до нового життя, не витрачаючи час на покупку та перевезення меблів.
Ця квартира ідеально підійде як для життя, так і інвестицій.
Після капремонту та з сучасним дизайном вона стане вашим затишним гніздечком або високо прибутковим об'єктом оренди.
Не пропустіть свій шанс стати щасливим власником цієї унікальної квартири! Дзвоніть прямо зараз і дізнайтесь більше інформації про ваш майбутній будинок!
Обратная связь
Sofiia Kovalenko
офлайн