1  / 17
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 1
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 2
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 3
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 4
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 5
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 6
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 7
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 8
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 9
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 10
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 11
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 12
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 13
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 14
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 15
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 16
ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками - фото 17

ЄВРОДВУШКА /ЖК 4U / БЕЗ КОМІСІЇ/можна з тваринками

Киев, Святошинский

Пожаловаться
21 800 грн.
474 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4981166
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 36 м2
  • Этаж 27 
  • Этажность 27 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Здається в довгострокову оренду стильна євродвушка в сучасному ЖК 4U
вул. Генерала Наумова, 1Б.
Квартира, в якій поєднані світло, простір і комфорт — ідеальна для життя.
*окрема спальня + простора кухня-вітальня
*панорамні вікна — максимум природного світла
*сучасний ремонт у світлих, приємних тонах
* повністю укомплектована меблями та технікою
*квартира повністю готова до заселення
КУХНЯ-ВІТАЛЬНЯ
Великий відкритий простір, де зручно жити щодня:
вбудована кухня, варильна поверхня, духовка, холодильник, витяжка, зона відпочинку.
Ідеально підходить як для себе, так і для прийому гостей.
СПАЛЬНЯ
Окрема затишна кімната з правильною геометрією — комфортний простір для відпочинку та сну.
БУДИНОК І ПЕРЕВАГИ
* сучасний ЖК комфорт-класу
* генератор — ліфти, вода та базові комунікації працюють навіть під час відключень
* власна котельня
* закрита територія, охорона
* швидкі ліфти
* магазини, кафе та сервіси прямо в будинку
ЛОКАЦІЯ
Зручне розташування: тихий район поруч із природою, при цьому швидкий доступ до міста.
До метро — 7–10 хв.
Обратная связь
Сандра
офлайн