1  / 20
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 1
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 2
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 3
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 4
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 5
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 6
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 7
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 8
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 9
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 10
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 11
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 12
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 13
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 14
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 15
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 16
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 17
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 18
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 19
єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD - фото 20

єОселя| Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Петрівський Квартал» VD

Святопетровское

Пожаловаться
63 000 $
1 821 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386024
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.6 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
єОселя | Держпрограми | Продам 1-кімнатну квартиру у житловому комплексі комфорт-класу «Петрівський Квартал», бул. Лесі Українки, б.18Б, Бучанський район, село Святопетрівське, станція метро "Академмістечко" або "Житомирська" - 15 хв. на транспорті.

Код об'єкта SF-3-018-697

Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, ринок, стадіон, салон краси, церква, банк, кафе, відділення Нової пошти, зупинка транспорту.

2-й поверх 5-ти поверхового будинку.

Загальна площа - 34,6 кв.м:
кухня 14 кв.м, 1кімната, 1 лоджія, 1 суміжний санвузол.

У квартирі виконан євроремонт. Індивідуальне газове опалення. Тепла підлога (кухня, кімната, балкон) Продається з меблями та технікою.

Вартість - $63тис. за об'єкт + послуги АН.

Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-018-697-LX.
Обратная связь
Ltd Estate
офлайн