Без комиссии
1  / 11
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 1
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 2
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 3
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 4
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 5
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 6
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 7
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 8
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 9
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 10
єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2 - фото 11

єОселя. Євро 2-х кім. квартира 67 м2. 625$ за м2

Святопетровское

Пожаловаться
41 820 $
620 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2025, ID: 3524509
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 67.5 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається євро 2-х кімнатна квартира на 67.5 м2 в клубному будинку "Моя Баварія"
Поряд розвинена інфраструктура, а саме: школа, дитячий садок, аптека, зупинка, торгівельні центри.

Будинок збудований з керамоблоку, утеплений термопанеями та зовнішній фасад зроблено з керамічної плитка у стилі "Баварська кладка".
У будинку гарна звукоізоляція, стіни між квартирами 400мм.
Комунікації:
Центральна каналізація. газ, електроенергія, своя свердловина.
У комплектацію входить: розводка сантехніки, штукатурка стін, тепла підлога усієї квартири (водяний контур), лазерна стяжка, газовий двоконтурний котел, лічильники, 5 кВт електроенергії.

Також є не житловий фонд (комерційні приміщення) по 490 $ м2.
Обратная связь
Відділ Продажу
офлайн