1  / 15
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 1
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 2
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 3
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 4
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 5
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 6
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 7
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 8
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 9
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 10
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 11
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 12
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 13
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 14
ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура» - фото 15

ЄОселя , ЄВідновлення ! 2 кімнати , ЖК «Сакура»

Ужгород

Пожаловаться
120 000 $
1 626 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892713
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73.8 м2
  • Площадь кухни 16.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в ЖК «Сакура», вул. Богомольця

Пропонується до продажу комфортна та світла двокімнатна квартира, розташована на 5 поверсі сучасного 8-поверхового будинку в затишному житловому комплексі. Загальна площа квартири становить 73,8 м², що забезпечує відчуття простору та зручності для проживання сім’ї.

Квартира має вдале двостороннє планування, завдяки чому приміщення добре освітлюються природним світлом протягом усього дня та легко провітрюються. Планування включає дві окремі ізольовані кімнати, що ідеально підходить як для родини з дітьми, так і для тих, хто працює з дому та потребує окремого робочого простору.

У квартирі виконано якісний сучасний ремонт, встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних витратах. Важливою перевагою є те, що всі меблі та побутова техніка залишаються новому власнику, тож квартира повністю готова до заселення без додаткових вкладень.

Додатковий комфорт забезпечує наявність балкона, де можна облаштувати зону відпочинку або зберігання.

Ціна — 120 000 $
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-285-690-LX.
Обратная связь
Грета
офлайн