Без комиссии
1  / 20
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 1
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 2
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 3
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 4
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 5
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 6
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 7
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 8
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 9
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 10
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 11
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 12
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 13
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 14
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 15
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 16
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 17
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 18
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 19
Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток - фото 20

Ексклюзивний будинок у лісі, м. Ірпінь — 380 м² на ділянці 50 соток

Ирпень

Пожаловаться
550 000 $
1 447 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4944134
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 380 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 20 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
Описание
Пропонується до продажу просторий, якісний двоповерховий будинок загальною площею 380 м², розташований у лісовій зоні Ірпеня, на ділянці 20 соток приватної землі. Унікальна пропозиція для тих, хто цінує простір, тишу, автономність і комфорт.

Загальна інформація:

– Площа будинку: 380 м²
– Ділянка: 50 соток (приватна власність)
– Локація: м. Ірпінь, ліс навколо ділянки
– 1 поверх — повноцінний житловий з якісним ремонтом
– 2 поверх — у стані white box, комунікації заведено

Технічні характеристики та енергоефективність:

– Власна свердловина 88 м глибини
– Септик на 8 кубів з переливом
– Газ: центральний
– Твердопаливний котел Viessmann 40 кВт
– Електрика 30 кВт + професійні стабілізатори напруги
– 2 інвертори з акумуляторами — автономне живлення

Планування:

1 поверх (ремонт виконано):
– Простора кухня-студія з розведенням під острів
– Електрощит, духова шафа, газова плита, мікрохвильова
– Кабінет
– Гостьова кімната
– Основна кімната
– Гардероб
– Комора
– 2 санвузли
– Гараж на 2 автомобілі

2 поверх (white box, усі комунікації виведено):
– 4 окремі спальні, кожна з власним санвузлом та гардеробом
– 1 спальня — санвузол + вихід на балкон
– 2 спальня — санвузол встановлено
– 3 спальня — готовий санвузол, залишилося встановити скляну перегородку