Без комиссии
1  / 20
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 1
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 2
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 3
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 4
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 5
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 6
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 7
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 8
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 9
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 10
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 11
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 12
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 13
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 14
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 15
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 16
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 17
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 18
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 19
Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park - фото 20

Ексклюзив! Продаж Євро 3-к квартири з ремонтом у ЖК Sanville Park

Святопетровское

Пожаловаться
65 000 $
1 667 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629881
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!

Єоселя!Постанова!Сертифікат!

Преміальний продаж авторської євро 3-кімнатної квартири
Дизайн, виконаний у сучасній естетиці, де кожна деталь продумана до досконалості

Пропонується стильна авторська квартира, створена за індивідуальним дизайн-проєктом. Тут кожен елемент інтер’єру підбирався з особливою увагою до якості, фактур та комфорту. Простір наповнений світлом, сучасністю та преміальними рішеннями, які ви не знайдете у стандартних ремонтних пропозиціях.

Це квартира, яка має характер. Квартира, у яку хочеться заходити щодня.

Житловий простір, що надихає
Кухня-вітальня — серце дому

Повністю укомплектована вбудованою побутовою технікою:
холодильник, електродухова шафа, газова варильна поверхня, якісна витяжка.

Стильний розкладний диван з ортопедичним блоком, який легко перетворюється на повноцінне спальне місце.

Продумана ергономіка та зони для відпочинку й прийому гостей.

Санвузол у преміальному виконанні

Встановлена інсталяція та гігієнічний душ — комфорт і практичність на щодень.

Акцентна ванна у сучасному стилі.

Прально-сушильна машина Beko.

Технології комфорту

По всій квартирі розведена тепла водяна підлога, що створює рівномірний мікроклімат у будь-яку пору року.