Без комиссии
1  / 20
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 1
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 2
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 3
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 4
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 5
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 6
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 7
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 8
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 9
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 10
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 11
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 12
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 13
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 14
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 15
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 16
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 17
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 18
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 19
Є оселя,  Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль - фото 20

Є оселя, Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом Тернопіль

Тернополь

Пожаловаться
79 500 $
1 445 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960598
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії.
Підходить під програму придбання
Є ОСЕЛЯ
Є ВІДНОВЛЕННЯ
Продаж квартири з ремонтом
2 окремі спальні та кухня студія вітальня
Гардероб
Сам вузол
Засклена лоджія

Простора велика квартира.

Власник.
- Будинок новий зданий Дуже практичне взручне тихе розташування будинку . Будинок повністю обжитий

-Застіклений отеплений балкон

- зроблений з якісних дорогих матеріалів сучасний ремонт в спокійних теплих кольорах

- Якісна сантехніка, опалення , дорогий фірмовий котел, Якісні змішувачі

- електро проводка зроблена з нуля , якісний провід розетки вимикачі світильники декоративна підсвітка

Поруч :
- садочок
- школа
- магазин
Обратная связь
Павло
офлайн