1  / 20
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 1
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 2
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 3
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 4
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 5
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 6
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 7
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 8
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 9
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 10
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 11
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 12
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 13
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 14
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 15
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 16
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 17
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 18
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 19
Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас. - фото 20

Якщо ви любите індивідуальність, тоді це для вас.

Полтава

Пожаловаться
136 000 $
1 639 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889083
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Ціну знижено! Терміновий продаж! Мікрорайон Левада.

Трикімнатна студія з поверховою кладовою у подарунок.

* Загальна площа 83,1м2 мінімалістичний дизайн продуманий до дрібниць;
* житлова площа 44,5м2 майстер спальня в пастельних тонах та казкова дитяча кімната з просторою лоджією;
* кухонні меблі створені за модульним принципом зі стильною та елегантною фурнітурою з вбудованою технікою від відомих брендів;
* окремі приміщення ванної кімнати та туалету. Поєднання сірих та коричневих кольорів є своєрідною зоною ніжності у сучасній інтерпретації.

Створено ОСББ, консьєрж, два ліфти, підключена сигналізація на пульт охорони міста.
* Двохзонний електролічильник, лічильники на холодну та гарячу воду;
* газова котельня на будинок, лічильник тепла (зимою мінімальні витрати коштів за тепло);
* система тепла підлога на 4 контури;
* електропроводка розрахована для встановлення настінних радіаторів (встановлені додаткові розетки) на електро радіатори - альтернатива водяному опаленню в зимовий час;
* встановлений кондиціонер, який можна використовувати до -15 градусів;
* для підігріву води є електричний бойлер (сухий тен), на 50 л. Встановлені фільтри на очищення води та виведений додатковий кран.

Приємним бонусом до квартири залишаються вбудовані меблі та техніка, облаштована кладова площею 4м2, розташована на поверху, обладнана металевими дверима, дерев’яними дубовими полицями, приточно-витяжною вентиляцією та електроенергією (освітлення+розетка).

Про переваги мікрорайону Левада одним реченням не опишеш. Але, можу запевнити, що тут є все і навіть більше для комфортного проживання.

Ваша ідеальна квартира з акцентом на деталях.

Код 42070

Умови співпраці:
Послуги АН від 2-6%, залежно від обраного пакета.

Лояльність.

1. Для наших захисників ЗСУ, ТРО, АТО — 20% знижка на послуги АН
2. Для ВПО — 15% знижка на послуги АН
3. Повторна купівля через наше АН - 15% знижка на послуги АН
4. Власник-покупець - 20% знижка на послуги АН
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-кімнатної (95м²) укомплектованої квартири в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 22, Власник Киев 6
  • Двухкомнатная
  • 95 м2
  • 24 / 24 эт.
165 000 $ Без комиссии
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 22 Простора та повністю укомплектована квартира площею 95м² на 24 поверсі. Продаж від власника. Квартира продумана до дрібниць — комфортне планування, якісне наповнення та багато місця для зберігання. Ідеально підійде для сім’ї або тих, хто цінує простір і готове житло без додаткових вкладень. Площа: 95 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • 24 поверх із гарним видом • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол • два великі гардероби • закритий балкон • бойлер на 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, транспорт та все необхідне для комфортного життя. Продаж від власника. Телефонуйте, домовимся про перегляд!
Киев, Дарницкий
Продається укомплектована 2-кімнатна квартира (82м²) в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Киев 11
  • Двухкомнатная
  • 82 м2
  • 20 / 20 эт.
132 000 $ Без комиссии
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Простора квартира площею 82 м² на 20 поверсі. Продаж від власника. Квартира повністю готова до проживання — продумане планування, якісне наповнення та комфорт для щоденного життя. Світлий і функціональний простір, у якому все зроблено з розумом. Площа: 82 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол (є ванна та душ) • великі гардероби та багато місця для зберігання • закритий балкон • бойлер 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у комфортному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, транспорт та все необхідне для життя. Метро Позняки. Якщо шукаєте простору квартиру в хорошому районі Києва — телефонуйте, домовимося про перегляд. Квартира повністю готова до проживання та чекає на нових власників.
Киев, Дарницкий
Продам 3х комн. квартиру на Крымском бульваре Одесса 10
  • Трехкомнатная
  • 71 м2
  • 16 / 16 эт.
48 000 $
Предлагается к продаже 3-х комн. кв-ра, на Крымском бульваре/р-н «Сити Центра», Квартира общей площадью 71кв.м. «Сотовый проект» шикарная планировка, комнаты раздельные. В Квартире 4 лоджии. Сан.Узел раздельнй Т/Ванна. Установлен Бойлер. Вид из окон на море! Остается мебель и бытовая техника. Шикарное расположение. В пешей доступности: Северный Рынок, Торгово-Развлекательный Центр «Сити Центр», Школы, Детские Садики, Детские площадки, Парковая Зона. Удобная транспортная развязка во ВСЕ районы города. Цена 48 000у.е.
Одесса, Пересыпский
офлайн
Олександр
На сайте с 16 апреля 2020