1  / 8
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 1
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 2
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 3
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 4
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 5
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 6
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 7
Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж - фото 8

Іоана Павла II 12 Taryan Towers, Тарьян, Печерськ, 91кв.м, 2 кімнати + паркинг Продаж

Киев, Печерский

Пожаловаться
330 000 $
3 622 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006745
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 91.1 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 33 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ЖК Taryan Towers
Вул. Іоанна Павла ІІ 12

Загальна площа - 91.1 м2
Площа кухні - 20 м2
Висота стелі - 3м
Кімнат - 2
Поверх 12/33
2 Вежа

• Квартира 2к під ремонт.
Окремо кімнати та велика кухня-вітальня
Правильне та вдале планування
Два окремих санвузли та гардероб
Панорамні вікна

До квартири є велике паркомісце розміром 14,5м2
Разом з паркінгом вартість 370 000 usd
Обратная связь
Олександр
офлайн