1  / 5
Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park - фото 1
Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park - фото 2
Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park - фото 3
Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park - фото 4
Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park - фото 5

Інвестиційно привабливий варіант в комплексі Central Park

Ужгород

Пожаловаться
47 930 $
1 200 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888978
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.94 м2
  • Площадь кухни 16.43 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається чудового планування квартира в комплексі закритого типу "без авто" - ЖК Central Park.

Комплекс будується на великій ділянці понад 13 га. Буде створена неймовірна інфраструктура: ТЦ, школа, садок, спортзал, Mc Donalds, супермаркет Сільпо - все необхідне для комфортного проживання.

Дана квартира розташована в 2 секції на 3 поверсі з виглядом на вул. Бобяка.

Складається з просторої кухні, окремої спальні, суміжного санвузлу та балкону.

Опалення індивідуальне газове.

Введення в експлуатацію - 2 квартал 2027р.

Продаж по переуступці.
Деталі за телефоном
Обратная связь
АН Paradise
офлайн