Без комиссии
1  / 20
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 1
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 2
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 3
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 4
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 5
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 6
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 7
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 8
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 9
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 10
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 11
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 12
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 13
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 14
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 15
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 16
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 17
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 18
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 19
Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс - фото 20

Інстаграмна квартира в ЖК На Прорізній! Дизайнерський ремонт, вид на ліс

Гостомель

Пожаловаться
85 000 $
1 809 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5012992
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 28.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаю розкішну видову квартиру, в якій поєднано бездоганний стиль та найтехнологічніші рішення для комфорту. Це справжня знахідка в одному з найкращих комплексів — ЖК На Прорізній.

Планування площею 47 м2 продумано до сантиметра: величезна кухня-вітальня на 28.5 м2, окрема затишна спальня, повноцінний гардероб та балкон, з якого відкривається заспокійливий вид на ліс.

У квартирі виконано дорогий дизайнерський ремонт. Вона повністю укомплектована меблями та технікою: від вбудованого холодильника та посудомийної машини до системи зворотного осмосу для питної води. Особливу увагу приділили інженерії — на вході встановлені магістральні фільтри очищення води, а всі труби замінені на найнадійніші сучасні аналоги.

Опалення тут — це окремий рівень комфорту. Встановлено програмований термостат: котел сам знає, коли ви вдома, і підтримує ідеальну температуру. Тепла підлога всюди, крім спальні (там стильний дизайнерський радіатор та конвектори), причому у санвузлі вона електрична з керуванням прямо зі смартфона.

Сам комплекс бізнес-класу оточений соснами, має закриту територію, ландшафтний дизайн та розвинену інфраструктуру прямо на місці. Це житло для тих, хто не звик до компромісів у якості.

Комісія для покупця — 0%. Оформлення мінімальне (2%). Продаж за готівку.

Квартира справді неймовірна, фото не передають усієї атмосфери. Дзвоніть, із задоволенням покажу вам її наживо!