Без комиссии
1  / 20
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 1
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 2
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 3
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 4
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 5
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 6
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 7
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 8
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 9
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 10
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 11
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 12
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 13
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 14
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 15
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 16
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 17
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 18
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 19
Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі. - фото 20

Ідеально під оренду! Доступне житло! 2 кімнати в комунальній квартирі.

Киев, Днепровский

Пожаловаться
32 000 $
711 $ за м²
7 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 16 марта 2026, ID: 4848168
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Тип стен Панельный 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії для покупця !!!

Без перебільшення! Це Ваша реальна можливість купити 2 роздільні кімнати в хорошій локації Києва, за доступною ціною і в чудовому стані !

У продажу 2 кімнати в комунальній квартирі в Дніпровському районі Києва по вулиці Юності, 7.

- 5 поверх 5-поверхового будинку
- Дах не тече і ніхто зверху не “бігає”
- Просторий вид з вікон.

Комунальна квартира складається з 7 кімнат .
В квартирі є два крила .
Зліва від входу розташовані 4 кімнати зі своєю загальною кухнею і санвузлами .
Справа від входу за окремими дверима розташовані 3 кімнати зі своєю кухнею та санвузлами. З цих трьох кімнат 2 у власності однієї людини, які представлені тут до продажу!

Кімнати не кутові, теплі!

- Є власна прихожа з шафою для верхнього одягу та взуття!
- В прихожій по дві сторони розташовані кімнати , а в кінці - кладовка, яку новий власник зможе облаштувати в невеличку гардеробну.

- Кімнати охайні та затишні , площею 11 кв м і 15 кв м (з гарним заскленим балконом).

Як організований простір загального користування на ці 3 кімнати :
- Окремий коридорчик відділений від загального коридору дверима на ключ.