Объявление снято с публикации
20 мая 2026
1  / 8
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 1
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 2
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 3
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 4
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 5
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 6
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 7
Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії - фото 8

Готовий Дуплекс 98 кв.м . Ділянка 2 сотки. ГАЗ.‼️Без комісії

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
80 000 $
816 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 ноября 2025, ID: 4525428
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Дуплекс 98 кв.м, біля Ліцею вул. Одеська

Площа 98 / 53 / 30 м²
• Забудовник, перевірений часом та своїми будовами
• При будівництві дотримані всі технічні норми та використовувалися тільки якісні матеріали . Будинок утеплений, 7 камерний профіль, дах металочерепиця.
• Будинок дуплекс з індивідуальним входом, зі своїм двориком, ділянка 1,5 сотка
• Комунікації:опалення електричний котел, електрика-13квт, свердловина, септик.
• Інтернет оптоволоконний
• Інфраструктура у пішій доступності : державний ліцей, дитячі садки, супермаркет, магазини та зупинка громадського транспорту, ліс, парк.

• Без комісії.

Дзвоніть, перегляд в зручний для Вас час