Без комиссии
1  / 20
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 1
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 2
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 3
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 4
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 5
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 6
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 7
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 8
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 9
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 10
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 11
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 12
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 13
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 14
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 15
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 16
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 17
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 18
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 19
ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування. - фото 20

ГОТОВИЙ Будинок 1-кімнатна 42м², ЖК Європейські Липки | держпрограми, розтермінування.

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
46 500 $
1 083 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028812
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.92 м2
  • Площадь кухни 15.81 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж готової 1кім 43м2 з балконом та виглядом на дубову алею!
Перший будинок.

Локація: передмістя Києва
с. Софіївська борщагівка, вул. Межова, 9, ЖК Європейські Липки.

Умови придбання:
- Є-Оселя / Є-Відновлення - доступно
- Без комісії від забудовника
- Розтермінування від забудовника: 30% перший внесок, 12 - 36 місяці.

ЖК Європейські Липки - закрите сучасне житлове містечко комфорт-класу з власною інфраструктурою. На території: дитячі майданчики, зони відпочинку, спортивні об’єкти, басейн і SPA, тенісні корти, комерція. Проєктом передбачено власний торгово-розважальний центр. Територія закрита, охорона, цілодобове відеоспостереження та діджиталізований контроль доступу для мешканців.

Про квартиру:
- загальна площа - 42.92 м²
- житлова площа - 16.61 м²
- площа кухні - 15.81 м²
- балкон

Оздоблення та характеристики:
- Готова база для чистового ремонту
- лазерна цементно-піщана штукатурка стін
- лазерна цементна стяжка підлоги
- вхідні двері з МДФ-накладкою
- металопластикові вікна WDS 76
- висота стелі - 2,7 м

Комунікації:
- Готова база для чистового ремонту
- індивідуальне газове опалення