Без комиссии
1  / 20
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 1
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 2
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 3
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 4
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 5
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 6
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 7
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 8
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 9
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 10
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 11
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 12
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 13
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 14
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 15
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 16
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 17
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 18
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 19
Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр - фото 20

Готова Квартира з Документами у Новобудові | Газ | ЖК Аура Центр

Крюковщина

Пожаловаться
25 500 $
828 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4754972
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30.8 м2
  • Площадь кухни 5.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Новий житловий комплекс закритого типу AURA CENTER

- Закрита територія.
- Охорона та відеонагляд 24/7.
- Електронні ключі.
- Парковка.
- Дитячий майданчик, зони відпочинку.
- Кав’ярня, магазини, аптека, кафе, кондитерська, спортивний та більярдний клуби.

Поруч: Novus, Фора, АТБ, МегаМаркет, торговельний центр, пошта...

Транспортна розв'язка:
- Зупинка транспорту - до метро «Теремки» 10 хвилин.
- Кільцева дорога - 10 хвилин.

Про будинок:
- Введений в експлуатацію.
- Індивідуальне газове опалення .
- Усі комунікації підключені (централізовані).

- Київська область, Бучанський район, с. Крюківщина.