Без комиссии
1  / 19
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 1
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 2
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 3
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 4
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 5
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 6
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 7
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 8
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 9
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 10
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 11
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 12
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 13
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 14
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 15
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 16
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 17
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 18
Готова квартира, Ювілейний 2А ,  газове опалення , 4 будинок - фото 19

Готова квартира, Ювілейний 2А , газове опалення , 4 будинок

Счастливое

Пожаловаться
74 500 $
768 $ за м²
17 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 октября 2025, ID: 4442492
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 97 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 2-х кімнатної квартири в ЖК 7-Я, с.Щасливе.

Ціна зазначена включаючи всі витрати на оформлення ( під ключ)

Про квартиру:

Індивідуальне газове опалення.
Будинок побудований з червоної цегли.

• Розташована на 2-му поверсі
• Загальна площа 97 кв.м
• 2 окремі кімнати
• Кухня 19.8 кв. м
• Гардеробна

Інфраструктура:
• 7 км до метро Бориспільська по швидкісній трасі
• Школа, садок, багато дитячих майданчиків.
• Супер маркет Фора, АТБ, Сільпо, Фози
• Багато кафе, та місця для відпочинку

«P.S 4 будинок»

Готова показати Вам цю квартиру у зручний для Вас час.

Всі документи готові до оформлення

Є відео огляд

Додатково сплачується 1% пенсійного фоднду, та 2,5% ком.

Надаю послуги з підготовки та продажу Вашої нерухомості в Щасливому, Пролісках, Чубинському, Горі, та Києві
Обратная связь
Дарья
офлайн