1  / 20
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 1
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 2
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 3
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 4
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 5
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 6
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 7
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 8
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 9
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 10
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 11
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 12
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 13
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 14
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 15
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 16
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 17
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 18
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 19
Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м - фото 20

Голосїівський р-н ЖК 4 сезони Продажа 3-к квартиры пл.101кв.м

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
175 000 $
1 446 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4848876
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 121 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Голосіївський район . ЖК "4 сезони", вул. Михайла Максимовича 3д,
Площа 101/ 56/кухня 20 м, поверх 16/25., 2 санвузли, засклений балкон.
Простора, світла та тепла квартира для великої родини. Продається з технікою та меблями.
Свіжий ремонт, тепла підлога, зовнішні стіни додатково утеплені.
Лічильники на тепло, е/е та воду.
В дворі підземний паркінг, великий дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура:магазини, салони краси, аптеки, стоматологія, вет.клініка тощо.
Метро Васильківська- 5 хвилин пішки.

Ціна 175000 у.о.
Анастасія 0932311808

Обратная связь
Анастасія Володимирівна
офлайн