Без комиссии
1  / 16
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 1
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 2
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 3
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 4
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 5
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 6
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 7
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 8
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 9
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 10
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 11
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 12
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 13
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 14
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 15
Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі - фото 16

Газ!!Тарасівка!! Продаж готового будинку 105 м2 та 5.6 соток землі

Тарасовка

Пожаловаться
87 999 $
838 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4854940
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 105 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
  • Комфорт Терраса 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Тарасівка
Продаж готового будинку 105 м2
5.6 соток землі
Газ
Скважина 56 м
Септик з переливом 12 куб
Електрика 17 кВт
Побудований з керамоблоку
3 окремі кімнати
2 санвузоли
Гардероб
Простора кухня вітальня
Також зроблений вихід під камін.
Перегляд за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Тетяна
офлайн