1  / 20
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 1
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 2
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 3
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 4
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 5
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 6
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 7
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 8
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 9
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 10
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 11
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 12
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 13
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 14
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 15
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 16
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 17
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 18
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 19
Гарна пропозиція. Продаж  квартири в ЖК Смарагдове місто - фото 20

Гарна пропозиція. Продаж квартири в ЖК Смарагдове місто

Новые Петровцы

Пожаловаться
47 500 $
1 319 $ за м²
31 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630197
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж теплої, затишної одно-кімнатної квартири з кладовою кімнатою в ЖК «Смарагдове місто», в центрі села Нові Петрівці.
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальною площею 36 м², в середині будинку, вихід вікон у двір на мальовничу прибудинкову територію. Квартира має засклену, оздоблену лоджію з виносом.
Якісний ремонт, гарний стан, зручне планування, вбудовані меблі. Суміжний санвузол, обладнаний пральною машиною, чавунна ванна, тепла підлога. Кухня в гарному стані, також тепла підлога, наявність необхідної кухонної техніки, індивідуальний газовий двоконтурний котел (Іспанія), холодильник. Диван і побутова техніка (пральна машина, електрична духова шафа, холодильник) за потреби, можуть бути прибрані, що зменшить вартість квартири. В під’їзді є придбане нежитлове приміщення з окремим документом права власності - кладова кімната, площею - 4 м², достатньо тепла, оснащена зручними широкими полицями – входить у виставлену вартість квартири. Продаж квартири можливий без кладової кімнати, що зменшить вартість на 1300 $.
Зручне планування будинку, охайний, сучасний під’їзд, доглянута прибудинкова територія, привітні сусіди.
ЖК побудований 2015 року, має розвинену інфраструктуру та зручне сполучення з Києвом – 15-20 хв до Герої Дніпра/Площі Шевченка. Поруч магазини, транспорт (до найближчої зупинки – 7 хв пішки), дитячий садочок, зони відпочинку. Ціна 47 500$, можливий торг.