1  / 2
Гараж під мопед, мотоцикл - фото 1
Гараж під мопед, мотоцикл - фото 2

Гараж під мопед, мотоцикл

Желтые Воды

Пожаловаться
600 грн.
50 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5023473
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Металлический 
  • Общая площадь 12 м2
  • Коммуникации Без коммуникаций 
  • Комфорт Автономный электрогенератор 
Описание
Сдам гараж на довготривалий термін. За тіром біля школи 8. Довжина 4м 15 см. Може стати Таврія, але впритик. Якщо під машину, то треба міряти.
Обратная связь
Екатерина
офлайн
Похожие объявления
Оренда гаражу Березняки Киев 8
    4 000 грн.
    Здам гараж в оренду на вул. Березняківській, 19а навпроти озера Тельбін у гаражному кооперативі поряд з другим постом охорони – залізний, всередині повністю обшитий фанерою, є стелажі ззаду та горище зверху для зручності, оглядова яма з 2 нішами для ремонту авто, погріб для зберігання продуктів, електрика – розетки + освітлення. Розміри гаража: ДхШхВ – 5,3х3,2х2,3 м. Робоча довжина: 5 м (ззаду стелажі). Робоча висота: 1,9-1,8-1,7 м (змінна). Неподалік гаража - естакада для ремонту авто, також у кооперативі є колонка з водою. Неподалік кооперативу - автомийка, шиномонтаж, зупинка транспорту. Умови оплати: перший платіж – за перший та останній місяці, наступні платежі – в останній тиждень поточного місяця за майбутній місяць (електрика окремо). Телефонуйте або дзвоніть/пишіть по вайберу для найшвидшої відповіді, ніж на сайті!
    Киев, Днепровский
    Сдам гараж под СТО в Полтаве возле авторынка, Киевское шоссе Полтава 3
      8 000 грн.
      Сдам капитальный гараж под СТО в Полтаве возле авторынка, фасад Киевское шоссе, трасса Киев-Харьков. Размеры 9х6,6м., высота потолков 3,9м., полезная площадь примерно 50кв.м., смотровая яма, стеллажи, ворота 3х4м., рядом территория под 2 машины, 380 и 220В. Состояние помещения на фото. Возможно под СТО, авторемонт, склад, магазин автозапчастей, другое назначение.
      Полтава
      Здам гараж на Кірово ГК12 Александрия 4
        1 800 грн.
        Здам гараж в ГК12 на Кірово в м.Олександрія. Гараж сухий, чистий, зі свіжим ремонтом, має високі ворота (близько 2 метрів), оглядову яму, підвал та зручний асфальтний підʼїзд. Кооператив оснащений камерами відеоспостереження, скважиною та туалетом. Поряд з гаражем знаходиться зупинка громадського транспорту, супермаркет, АЗС, автомагазин
        Александрия
        офлайн
        Екатерина
        На сайте с 16 апреля 2020