1  / 6
Гараж капітальний 6×4 - фото 1
Гараж капітальний 6×4 - фото 2
Гараж капітальний 6×4 - фото 3
Гараж капітальний 6×4 - фото 4
Гараж капітальний 6×4 - фото 5
Гараж капітальний 6×4 - фото 6

Гараж капітальний 6×4

Кривой Рог, Терновский

Пожаловаться
3 500 $
146 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 июля 2026, ID: 5150170
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 24 м2
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов 
  • Комфорт Яма 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, СТО, Автомагазин, Остановка транспорта 
Описание
ТЕРМІНОВО Капітальний гараж, гаражний кооператив ДНІПРО. Криша перекрита два роки тому, не тече. Є яма з нашою в бік, для зберігання коліс або чогось іншого. Є стелажі з палицями та два столи, умивальник. Лічильник новий, виведений зовні. На воротах два замки.
Більше інформації по телефону або при огляді.
Обратная связь
Андрей
офлайн
Похожие объявления
Капітальний гараж в авто-кооперативі №15 Чернигов 8
    7 600 $
    Чернігів. Капітальний гараж з підвалом, коморою та оглядовою ямою. ГК 15, Кільцева 31 (на ГуглМапс), 10 хв. пішки від ринку "Нива". Не приватизований (довідка з ЦНАП є). Переоформлення шляхом «заміни» члена кооперативу без участі нотаріуса. Внесок за 2026 рік сплачено. За електроенергію боргу немає. З сусідами проблем немає. Дах не тече, перекривали 2 роки тому. Адекватний торг.
    Чернигов
      40 000 грн.
      Продам металический гараж в хорошем состоянии, размер 7*3.5 самовывоз, Яготин. цена договорная.!!
      Яготин
      ПРОДАЖ: Капітальний гараж 20 м² у самому серці Києва (вул. Десятинна, Киев 4
        40 000 $
        ПРОДАЖ: Капітальний гараж 20 м² у самому серці Києва (вул. Десятинна, 10) Локація та безпека: Адреса: вул. Десятинна, 10 (внутрішній двір). Безпека: закритий двір, охорона 24/7, відеоспостереження. В'їзд: через окрему арку та ворота. Характеристики гаража: Площа: 20 кв.м. (рівна прямокутна форма). Стан: базовий ремонт, всередині сухо й охайно. Оглядова яма: якісна та абсолютно суха. Комунікації: підведено опалення та електрику (є можливість збільшення потужності до 10 кВт )
        Киев
        офлайн
        Андрей
        На сайте с 16 апреля 2020