Без комиссии
1  / 5
Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру! - фото 1
Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру! - фото 2
Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру! - фото 3
Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру! - фото 4
Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру! - фото 5

Гаряча ЦІНА! 1-кім. по Коновальця - 10 хв до Центру!

Ивано-Франковск

Пожаловаться
29 600 $
841 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015561
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 35.2 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Гаряча ЦІНА! Продається 1-кімнатна квартира у сучасному ЖК - всього 10 хвилин до ЦЕНТРУ МІСТА!

Площа - 35 м², чудове функціональне планування де особистого простору вистачить на всіх!

Перевагою є розташування, адже це сучасне ЖК з власною інфраструктурою:
- поруч школа, дитячий садок, магазини, транспортна зупинка
- дитячий майданчик, алеї для прогулянок

Бажаєте дізнатися більше інформації або домовитися про огляд?
Телефонуйте за вказаним номером в оголошенні!
Обратная связь
Відділ продажу
офлайн