1  / 20
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 1
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 2
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 3
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 4
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 5
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 6
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 7
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 8
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 9
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 10
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 11
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 12
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 13
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 14
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 15
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 16
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 17
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 18
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 19
Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема - фото 20

Foodmarket Promprylad | Оренда торгової точки | Фантастична екосистема

Ивано-Франковск

Пожаловаться
1 699 грн.
94 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4991140
Характеристики
  • Общая площадь 18 м2
Описание
Оренда торгової точки 18 м² у Foodmarket Promprylad, Івано-Франківськ

Локація: Фудмаркет на Промприладі, Івано-Франківськ
Площа: 18 м²
Формат: підходить для стріт-фуду, кав’ярні, десертів, кухонь open-space
Розглядаємо також: варіант крафтового магазину або ексклюзивної торгової точки

Переваги:

Топова локація у сучасному гастропросторі
Висока прохідність і активна аудиторія
Готова інфраструктура: електрика, вода, каналізація, вентиляція
Сусідство з популярними закладами
Великий потік відвідувачів під час концертів, подій та фестивалів
Можливі орендні канікули на період запуску бізнесу
Ціна оренди: 750$/місяць (OPEX, service fee та комунальні платежі не включені)

Телефонуйте для деталей та бронювання місця.
Обратная связь
Тарас
офлайн