1  / 11
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 1
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 2
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 3
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 4
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 5
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 6
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 7
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 8
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 9
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 10
Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі! - фото 11

Фасадне приміщення з великим паркінгом у центрі!

Винница, Ленинский

Пожаловаться
108 000 грн.
600 грн. за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 ноября 2024, ID: 3263582
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Общая площадь 180 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Нет 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Фасадне комерційне приміщення з великим паркінгом у центрі міста

Пропонуємо в оренду унікальне комерційне приміщення на першому поверсі сучасної будівлі з винятковими перевагами:

Фасадне розташування: приміщення має ідеальне розташування на першій лінії, що забезпечує високу видимість

Великий гостевий паркінг: одна з небагатьох локацій у центрі міста, що може похвалитися простором для паркування клієнтів прямо біля входу. Це дозволяє вашим відвідувачам зручно добиратися та залишатися на тривалий час.

Панорамні вікна: великі вікна по всьому фасаду дозволяють використовувати природне освітлення та додають престижності вашому бізнесу

Високі стелі: створюють відчуття простору та відкритості.

Чистовий ремонт з розводкою електрики

Близькість до річки: спокійний та приємний краєвид на задньому плані

Це приміщення підходить для будь-якого виду діяльності, що потребує високої видимості та зручного паркування для клієнтів. Орендуйте простір, що виділить ваш бізнес серед інших!

Пропозиція без комісій, від представника забудовника!
Обратная связь
Георгій
офлайн
Похожие объявления
Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Львов 8
  • 48.3 м2
  • 1 / 8 эт.
500 $
Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Здається в оренду комерційне приміщення на першій лінії — навпроти Арена Львів. ???? Площа — 48,3 м² ???? Поверх — 1 з 8 ???? Фасадний вхід, окремий вхід з вулиці ???? Гарна видимість з дороги та активний пішохідний трафік ???? Приміщення складається з 2 кімнат ???? Обладнаний санвузол ???? Встановлений бойлер Приміщення підійде під: ✔ кав’ярню / кафе ✔ кондитерську ✔ магазин (у тому числі «біля дому») ✔ салон краси ✔ офіс або сервісний бізнес ???? Вдале розташування — поруч житлові будинки та спортивна інфраструктура. ???? Вартість оренди: 500 $ + комунальні послуги ???? Деталі та перегляд: (066) 387-50-54
Львов, Сиховский
Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне Львов 10
  • 40 м2
  • 1 / 3 эт.
3 800 $
Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне з найпрохідніших місць у Львів ❗Знову доступне до оренди з кінця березня❗ Якщо раніше розглядали це приміщення, але не встигли — зараз воно знову виставляється на оренду. Можливо, це саме ваш шанс зайняти локацію в самому серці міста. Площа: ▪ 40 м² приміщення ▪ 37 м² літній майданчик Формат: Ідеально підійде як для готового бізнесу (раніше працювала піцерія), так і для магазину, кав’ярні, фастфуду чи іншого комерційного формату. У приміщенні є: ✅ Меблі та техніка ✅ Піч для піци ✅ Тістоміс ✅ Слайсер ✅ Кавомашина ✅ Холодильник та морозильна камера ???? Опалення — інфрачервоні обігрівачі ???? Лічильники на воду та електроенергію (9 кВт) ???? Санвузол суміжний Приміщення готове до роботи — можна заходити і запускатися одразу. ???? Вільне з кінця березня ???? Телефон: (066) 387-50-54
Львов, Галицкий
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Белогородка топ
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
офлайн
Георгій
На сайте с 16 апреля 2020