1  / 14
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 1
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 2
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 3
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 4
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 5
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 6
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 7
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 8
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 9
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 10
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 11
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 12
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 13
Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии. - фото 14

Фасад. Софиевская сфера! 7$ за КВ.м. Без комиссии.

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
7 $
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 декабря 2024, ID: 3384220
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 57 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Софиевская сфера.

ОФИЦИАЛЬНЫЙ ОТДЕЛ ПРОДАЖ
БЕЗ КОМИССИИ

Предлагается в аренду коммерческая недвижимость разных квадратур на фасаде, центральной улицы софиевской Борщаговки ул.Соборная 126/16.
Обшитый комплекс в котором заселенных 40 секций, примерных проживающих в комплексе около 3000чел.

На фасаде помещения можно делить разными квадратурами, от 80кв.м. до 300кв.м.

Есть разные предложения:

-Коммерческий бульвар фасад 7$ за кв.м. от 80кв.м. Идеально подходит для коммерции которая рассчитанная на жителей комплекса.

-Угол возле центральной улицы софиевской Борщаговки фасад, 8$ за кВ.м. от 80кв.м. Хорошая проездная дорога, ваша коммерция всегда на виду.

- фасад, центральная улица софиевской борщаговки 12$ за кв.м. Есть одно помещение 74кв.м.
Хорошая проездная центральная дорога и очень проходимое место.

Так же есть одно помещение с ремонтом на центральной улице софиевской Борщаговки, фасад 57кв.м. по 14$ за КВ.м. есть фотки есть видео. Очень проходное место

Высота потолков 4м

По электрике заводят сколько кВт, есть вентиляция, возможность подключения канализации, заводим воду, ставим счётчики.
Оплата за коммуналку вся по счётчикам.

Ремонтные каникулы
Оплата первый и последний месяц.
Без комиссии

Планируйте просмотр заранее, чтоб была возможность организовать, ключи, доступ.
Покажу все возможные помещения.
Обратная связь
Евгений отдел продаж
офлайн
Похожие объявления
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Белогородка топ
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад, офіс в Полтаві біля авторинку Полтава 4
  • 45 м2
  • 1 / 1 эт.
450 грн.
Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад або офіс в м. Полтава, у жвавому місці - біля авторинку, на фасаді міжнародного шосе Київ - Харків (М03).Площа: 43,5 кв.м. Висота потолків: 4м. Локація: Видимість із траси, великий автомобільний трафік. Призначення: Ідеально під магазин автозапчастин, сервіс, автохімію, аксесуари, офіс логістики або пункт видачі товарів. Переваги об'єкта: Окрема будівля - вхід безпосередньо з вулиці. Капітальне приміщення. Індивідуальне опалення та система кондиціонування (електро). Інтернет, відеоспостереження. Сигналізація та охорона. Зручний підїзд та парковка для клієнтів. Поруч авторинок, СТО, заправки. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Власник. Без комісії.
Полтава, Алмазний
Нежитлове приміщення по вулиці Саксаганського/Фасад Киев 14
  • 250 м2
  • 3 / 3 эт.
62 000 грн.
Пропонуємо в оренду нежитлове приміщення в історичній будівлі на вулиці Саксаганського, Фасадний будинок. ???? Про приміщення: Поверх: 3 поверх Площа: 250 кв. м Планування: 11 кабінетів (ідеально для структурування відділів) Зручності: власна кухня, санвузол, душова кімната ???? Локація та транспорт: Центр міста з розвиненою інфраструктурою. 10 хвилин пішки до трьох станцій метро: «Університет», «Вокзальна» та «Площа Українських Героїв» (колишня Льва Толстого). Зручна транспортна розв'язка для співробітників та клієнтів. ???? Вартість: 250 грн / кв. м (всього 62 500 грн/місяць ???? +380973562483
Киев, Голосеевский
офлайн
Евгений отдел продаж
На сайте с 16 апреля 2020