1  / 11
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 1
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 2
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 3
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 4
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 5
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 6
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 7
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 8
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 9
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 10
Двухкомнатная чешка на центральной улице города - фото 11

Двухкомнатная чешка на центральной улице города

Черноморск

Пожаловаться
50 000 $
994 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4626938
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.3 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
Описание
Продам двухкомнатную квартиру чешского типа на пр. Мира.
Квартира расположена на удобном третьем этаже девятиэтажного дома. Состояние квартиры жилое. Кухня с встроенной мебелью и техникой, пол выложен плиткой. Просторный совмещенный санузел с ванной, установлен бойлер. Из обеих комнат выход на лоджию. В гостиной установлен кондиционер. Все двери в квартире - качественная столярка. Тамбур на две квартиры. Рядом супермаркеты, две школы, детский сад, остановки автотранспорта, до моря 10 минут.
Звоните, договоримся о просмотре в удобное для вас время!
Обратная связь
Елена
офлайн
Похожие объявления
Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), продаж 2-к квартири, ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївсь Киев 16
  • Двухкомнатная
  • 61.7 м2
  • 13 / 25 эт.
120 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївський район. Можливий безготівковий розрахунок, держпрограми. Характеристики квартири: - площа: загальна 61,7 м2, житлова 28,9 м2, кухня 10,5 м2 - поверх 13/25 - планування: дві роздільні кімнати 17,4 м2 та 11,5 м2, простора кухня 10,5 м2 з виходом на балкон 2,9 м2 - сучасний ремонт з якісними меблями та побутовою технікою - в квартирі індивідуальне опалення (електроконвектори), в разі необхідності можливе підключення до будинкового централізованного опалення Будинок: - введений в експлуатацію в 2021 році - клас комфорт - монолітно-каркасна технологія будівництва - утеплення мінеральна вата - стіни газоблок, цегла - висота стелі 2,7 м - опалення централізоване - відкрита територія - підземний та гостьовий паркінг - без світла працює ліфт (інвертори) Інфраструктура: - метро в пішій доступності: до станцій «Васильківська» або «Виставковий центр» всього 10–15 хвилин - ВДНГ (Експоцентр України): величезна паркова зона для прогулянок, велоквестів, зимових та літніх розваг — усього в кількох хвилинах від дому. Голосіївський парк: поруч каскад озер та затишні алеї для ранкових пробіжок чи відпочинку на свіжому повітрі - поруч розташовані сучасні державні та приватні дитячі садочки, школи, ліцеї та мовні центри - великий спорткомплекс Sport Life з басейном олімпійського формату знаходиться в безпосередній близькості Телефонуйте для запису на перегляд. Ціна 120000 у.о. 0937470721 Наталя
Киев, Голосеевский
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Л Киев 10
  • Однокомнатная
  • 40 м2
  • 1 / 25 эт.
82 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Лівобережна Загальна площа 40,3 кв.м., житлова площа 16,9 кв.м., площа кухні 10,4 кв.м. на 1/25 поверх Квартира продається з меблями. Встановлено лічильники на воду, тепло та електроенергію. Переваги ЖК:закрита доглянута територія з охороною та контролем доступу, дитячі та спортивні майданчики, паркова зона навколо озера, магазини, супермаркет, кафе, кав'ярні, аптеки, салони краси, пошта, банки та паркінг. Поруч школи та дитячий садок. До станції метро Дарниця - 15 хв.пішки Квартира підходить як для власного проживання, так і для оренди. Ціна 82000 у.о., 0976449950 Наталія,
Киев, Днепровский
Продаж 3-кімнатної квартири по вул.Бринджали Олександра (Тешобаєва), 38 Киев 7
  • Трехкомнатная
  • 55 м2
  • 5 / 5 эт.
69 000 $
Продається 3- кімнатна квартира по вул. Бринджали Олександра (Тешобаєва), 58. Знаходиться між 2-х станцій метро Нивки та Сирець за 15 хвилин. Розвинена інфраструктура: дит.сади, школа, пошта, піцерія, магазин, бювет, ліс, дитяча поліклініка, ринок, перукарня, кінотеатр та торговий центр. Все компактно та поруч, відмінна транспортна розв'язка.
Киев, Шевченковский
офлайн
Елена
На сайте с 16 апреля 2020