1  / 20
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 1
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 2
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 3
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 4
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 5
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 6
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 7
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 8
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 9
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 10
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 11
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 12
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 13
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 14
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 15
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 16
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 17
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 18
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 19
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ - фото 20

Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г Газ

Киев, Подольский

Пожаловаться
62 000 $
994 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010616
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.4 м2
  • Площадь кухни 7.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Двостороння охайна 3х з розд. кімнатами. Виноградар. Просп. Гонгадзе, 32Г. Газ.
Біля продовольчого ринку на Світлицького.
Кінцеві зупинку транспорту майже в усі напрямки Києва:
Лук’янівка, Почайна, Контрактова площа, Нивки тощо.
Зовсім поруч - обладнані зони відпочинку, барбекю у сосновому лісопарку "Виноградар".
В перспективі - метро на Виноградарі.
Пл. 62,4/38/7,3. Пов. 9/9 + повноцінний тех. поверх.
Всі кімнати окремі, балкон + лоджія (засклені), сан/вузол окремий; глибока комора.
Квартира після косметичного ремонту.
Горяча вода завжди (2 бойлери - на кухню і в сан/вузол); є пральна-автомат, двохкамерний холодильник, газова плита, витяжка.
Все залишається, як на фото.
За запитом - відео.
Один власник (в Україні).
Ціна 62000 у.о. АН Грааль-Р. Комісія 3%.
Обратная связь
Наталія Шмєль
офлайн