Без комиссии
1  / 10
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 1
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 2
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 3
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 4
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 5
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 6
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 7
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 8
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 9
Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста - фото 10

Двостороння 2 км квартира з балконом в центральній частині міста

Ивано-Франковск

Пожаловаться
42 150 $
721 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018081
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.5 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 12 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Квартира з відкритим балконом площею 58,5 метрів квадратних. Гарне двостороннє планування із роздільним санвузлом. Квартира світла та тепла. Оптимальна площа для комфортно проживання.

Велика перевага даної квартир це – локація. В даному ЖК є підземний паркінг.Гарне розташування 5 хв пішки до центру. Поруч річка, парк. У комплексі відкрито все необхідне для проживання!

Вже працює підземний паркінг, яким можна користуватися.

У вартість квартири входить:
-утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту
-шестикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом, товщиною профілю 92 мм
-вхідні броньовані двері
– стяжка підлоги
-штукатурка стін
-встановлення лічильників обліку води, газу та електроенергії.
Житловий район налічує 41 корпус і 1700 парко-місць, тож можна лише уявити наскільки просторою є територія. Локація одна з найкращих в місті: поруч всі основні інфраструктури, річка, близько до центру та АС2.
Обратная связь
О956706335Андрій
офлайн