Без комиссии
1  / 10
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 1
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 2
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 3
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 4
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 5
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 6
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 7
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 8
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 9
Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення - фото 10

Двостороння 1к квартира 44 м2 | 7 поверх | Центр | Індивідуальне газове опалення

Ивано-Франковск

Пожаловаться
38 500 $
883 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015963
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.6 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 13 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам двосторонню 1-кімнатну квартиру в центрі у ЖК Княгинин, площею 43,6м на 7/13 пов.

Поверх вже збудований, а будинок активно виганяється. Закритий двір без автомобілів з відеоспостереженням.

Наповнення квартири:
- Гардероб
- Французький балкон
- лоджія
цегляні стіни утеплені пінополістиролом та поштукатурені під декоративне фарбування
панорамні вікна та повністю скляні балкони забезпечать гарну інсоляцію та створять ефект додаткового простору
опалення від встановлених у квартирах індивідуальних котлів
внутрішні двори закриті від автомобілів, на території система відеоспостереження
Штукатурка стін
Стяжка
Броньовані двері
Енергозберігаючі вікна 3 скла
Заведені всі комунікації з лічильниками на газ, воду та світло
Заведений інтернет та домофон

За деталями телефонуйте.

Перегляд у зручний час за домовленістю. До зустрічі!

Менеджер з продажу нерухомості Тарас Кушнір. Whatsapp, Viber, Telegram. 24/7
Обратная связь
Відділ продажу
офлайн