Без комиссии
1  / 17
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 1
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 2
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 3
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 4
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 5
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 6
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 7
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 8
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 9
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 10
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 11
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 12
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 13
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 14
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 15
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 16
Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ) - фото 17

Дворівнева ТРИкімнатна квартира ВІД ВЛАСНИКА) Зазим‘я (10хв./Київ)

Зазимье

Пожаловаться
95 000 $
646 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386778
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 147 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продаж дворівневої трикімнатної квартири з великою кухнею-студією та панорамними вікнами, в новому ЖК комфорт класу в предмісті Києва, на лівому березі, по вигідній ціні.
ЖК «Desna Park Residence» в селі Зазим‘я, вул. Київська 10В з Троєщини 10 хв на машині.
- будинок зданий в експлуатацію влітку 2021 році
- загальна площа: 146,89 кВ м2
- перший поверх 84,5 м2
- другий поверх 62,39 м2
- 4-5 поверх/5 пов. будинку
- вид з вікна у двір
- квартира в стані від забудовника, без ремонту

Поряд є ліс, закрита территорії ЖК- під охороною, своя внутрішня інфраструктура.
Поряд з комплексом є великі і малі супермаркети, кав‘ярні, дитячі садочки, школа, футбольне поле.

На территорії ЖК є наземний паркінг під навісом, можливо купити паркомісце, за адекватні гроші.
ПРОДАЖ ВІД ВЛАСНИКА! БЕЗ КОМІСІЇ!
Торг! 06*********00 Тетяна
Обратная связь
Татьяна
офлайн