1  / 20
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 1
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 2
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 3
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 4
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 5
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 6
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 7
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 8
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 9
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 10
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 11
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 12
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 13
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 14
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 15
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 16
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 17
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 18
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 19
Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18 - фото 20

Дворівнева квартира ЖК Нова Конча-Заспа, вул. Леоніда Каденюка 18

Ходосовка

Пожаловаться
53 000 $
687 $ за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 мая 2025, ID: 3826819
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77.1 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Комфорт Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продається шикарна дворівнева квартира загальною площею 77.1 в чудовому закритому ЖК Нова Конча-Заспа в селі Ходосівка, по вулиці Леоніда Каденику 18. Квартира розташована на 9-10-му поверсі 10 поверхової цегляного будинку. Будинок побудований з червоної української цегли,повністю заселений.Новий ЖК, розвинена інфраструктура, зручне розташування та транспортна розв'язка, а також ліс та чисте повітря.
На території житлового комплексу є дитячий та спортивний майданчик. Поруч із ЖК знаходиться необхідна інфраструктура: Мегамаркет, аутлет-містечко Мануфактура, кінотеатр, фітнес-центр, аптека, банк, ресторани та багато іншого.
Зручна транспортна розв'язка дозволить дістатися найближчого метро Видубичі протягом 15 хвилин . Постанови і єВідновлення розглядаємо!
Записуйтесь на перегляд та ставайте власником квартири Вашої мрії вже сьогодні!
Обратная связь
АН Новий Дім
офлайн