1  / 20
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 1
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 2
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 3
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 4
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 5
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 6
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 7
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 8
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 9
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 10
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 11
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 12
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 13
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 14
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 15
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 16
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 17
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 18
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 19
Двокімнатна з кухнею-студією та балконом - фото 20

Двокімнатна з кухнею-студією та балконом

Ивано-Франковск

Пожаловаться
128 000 $
2 133 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885728
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Стильна двокімнатна квартира з ремонтом у житловому комплексі «Family Plaza».

У квартирі виконано якісний ремонт, квартира має гарне планування:
- простора кухня-студія
- укомплектована спальня
- дитяча з диваном
- санвузол
- ванна кімнатна з душем
- вхідна зона

Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою:
- 2 телевізора;
- кондиціонер;
- холодильник;
- мікрохвильова;
- духова піч;
- посудомийна машинка;
- пральна машина;
- сушильна машина.

Комплекс розташований в центральній частині міста, великі просторі двори, сучасний фасад, підземний паркінг, новітні спортивні та дитячі майданчики, комерційні приміщення, поруч школа та садок, зупинка транспорту.

Квартира повністю готова до проживання нових власників.

Телефонуйте щоб оглянути квартиру.
Обратная связь
Михайло
офлайн