Без комиссии
1  / 20
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 1
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 2
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 3
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 4
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 5
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 6
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 7
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 8
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 9
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 10
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 11
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 12
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 13
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 14
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 15
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 16
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 17
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 18
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 19
Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера - фото 20

Двокімнатна з якісним ремонтом на 6 поверсі в ЖК Manhattan біля озера

Ивано-Франковск

Пожаловаться
114 000 $
1 839 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017902
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Затишна та стильна 2-кімнатна квартира з ремонтом, розташована поруч міського озера сучасного багатоповерхового будинку.

-Простора кухня обладнана новою технікою та вбудованими меблями.
-Вітальня відзначається комфортною обстановкою для відпочинку та прийому гостей.
-Спальна кімната з сучасним ремонтом це простір для відпочинку та релаксації. Вона оформлена в теплих, спокійних тонах, що створює атмосферу затишку та комфорту. Вікна великі, що дозволяє кімнаті наповнюватися природним світлом.
-У ванній кімнаті сучасна сантехніка, нові плитки на стінах і підлозі. Квартира має якісні вікна, стильний ремонт, а також встановлені всі необхідні комунікації.
Підїзд чистий та охайний, є ліфт.

Поруч є все необхідне: магазини, школа, садочки, зупинка громадського транспорту, озеро, парк.

Це ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло в сучасному районі з розвиненою інфраструктурою.
Обратная связь
Віталій
офлайн