Без комиссии
1  / 12
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 1
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 2
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 3
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 4
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 5
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 6
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 7
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 8
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 9
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 10
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 11
Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ - фото 12

Двокімнатна простора квартира біля парку/ 900$ м2/Від забудовника/ ГАЗ

Гостомель

Пожаловаться
53 000 $
911 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951321
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.18 м2
  • Площадь кухни 14.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажу двокімнатна квартири в сучасному житловому комплексі “Соборний” у Гостомелі — новому просторі для життя, де поєднується комфорт міста та спокій передмістя. Це комплекс комфорт-класу, побудований за цегляною технологією, що гарантує тепло взимку, прохолоду влітку та хорошу шумоізоляцію. Квартира розташована на 5-му поверсі з 10 що створює відчуття затишного житлового простору без надмірної щільності забудови. Продумане планування дозволяє раціонально використати кожен метр.

Квартири передаються у стані від забудовника, що дає важливу перевагу: можливість створити інтер’єр повністю під власний стиль і бачення. Ви не переплачуєте за чужий ремонт — лише за простір, який стане вашим домом.

Що важливо для сучасного життя:
— цегляні будинки з утепленням
— індивідуальне опалення
— висота стелі 2,75 м
— закрита територія комплексу
— підземний та гостьовий паркінг
— сучасні планування квартир

ЖК “Соборний” розташований у тихій частині Гостомеля, поруч із природою та водночас зручним виїздом у бік Бучі, Ірпеня та Києва. Це місце, де легко поєднати роботу в місті та спокійне життя поруч із лісом.

Якщо ви шукаєте нову квартиру без компромісів — варто побачити цей комплекс особисто.