1  / 15
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 1
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 2
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 3
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 4
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 5
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 6
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 7
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 8
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 9
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 10
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 11
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 12
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 13
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 14
Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв - фото 15

Двокімнатна квартира від власника, вул. А. Горської, 11, ПівнГЗК, 9 кв

Терноватый Кут

Пожаловаться
8 500 $
189 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880021
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Шлакоблочный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира дуже тепла та сонячна, залишаються меблі. Ванна та кухня повністю викладені плиткою, що додає зручності в прибиранні,плита та електродуховка Samsung, є витяжка.
Балкон засклений.
Каналізація, труби, електропроводка все поміняно.
В передпокої 2 двері на вході( одна з натурального дерева).
Дах оновлено у 2021 році, самостійно, тому не тече.
Є домашній інтернет Київстар.
Сусіди дуже привітні, в під'їзді зроблено ремонт.
В квартирі ніхто не прописан, боргів немає. Готова до продажу.
Якщо потрібні додаткові фото чи є питання - телефонуйте!
Обратная связь
Марина
офлайн