Без комиссии
1  / 14
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 1
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 2
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 3
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 4
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 5
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 6
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 7
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 8
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 9
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 10
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 11
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 12
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 13
Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир! - фото 14

Двокімнатна квартира в Sofia Residence від забудовника, останні варіанти 2к квартир!

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
3 806 000 грн.
55 159 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027382
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание

В продажу 2к квартира в ЖК Софія Резиденс, метраж квартири 69,2 м.кв. розташована на 2-му поверсі 10-ти поверхового будинку (прямий продаж від забудовника).

Будинок знаходиться біля центральної алеї комплексу, буде зданий в 4 кварталі 2026 року.

Є декілька таких квартир в будинку, вид з вікон квартири може бути на початок центральної алеї, або на футбольний стадіон - вибір за Вами, але залишилось обмежена кількість квартир.

Можливе відтермінування від забудовника без довідки про доходи, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, Костянтин!
Обратная связь
Костянтин
офлайн