1  / 13
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 1
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 2
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 3
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 4
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 5
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 6
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 7
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 8
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 9
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 10
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 11
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 12
Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5 - фото 13

Двокімнатна квартира 57 м² з ізольованими кімнатами лоджією та підвалом. Новий Львів, вул. Мішуги, 5

Львов, Сиховский

Пожаловаться
70 000 $
1 224 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022278
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.2 м2
  • Площадь кухни 7.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Простір та функціональність у зеленому районі Нового Львова
На вулиці Мішуги, 5 пропонується до продажу двокімнатна оселя, що поєднує в собі тишу затишної локації та раціональність планування. Будинок розташований у парковій зоні, що забезпечує комфортний мікроклімат та спокійне сусідство. 
Характеристики об'єкта:
• Загальна площа квартири становить 57,2 м², до якої додається підвал площею 2 м². 
• Поверх: високий перший (фактично рівень другого поверху), що гарантує приватність. 
• Кімнати: ізольовані, вітальня має площу 19,7 м². 
• Додаткові зони: засклена простора лоджія, окрема гардеробна та кладова всередині квартири. 
• Технічне оснащення: роздільний санвузол, встановлено бойлер для автономного підігріву води. 
Будинок та інфраструктура:
Цегляна споруда з доглянутою прибудинковою територією. У будинку розташовані магазин та поштомат, що спрощує побутові справи. Поруч облаштовано дитячий майданчик та місця для паркування автомобілів. 
Кому підходить:
Оселя стане оптимальним рішенням для людей, які цінують інтелігентний район Львова, тишу та потребують додаткових технічних приміщень для зберігання речей.
Обратная связь
Ковалевський Микола
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3 кімнатної квартири по вулиці Ореста Левицького 11/32  64.7/38.4/7.7 Деснянського району мас Киев 6
  • Трехкомнатная
  • 64.7 м2
  • 6 / 9 эт.
73 000 $
Продаж 3 кімнатної квартири по вулиці Ореста Левицького 11/32 Деснянського району масив Лісовий, 6/9 поверхового будинку 64.7/38.4/7.7 Квартира на дві сторони, світла, з окремими кімнатами та санвузлом, два балкони, просторий коридор, кладова, меблі. На підлозі в кімнатах паркет, кухня - плитка, вікна - металопластикові. Район з розвиненою інфраструктурою, поруч ліс. Зупинка громадського транспорту 2-3 хвилини, до станції метро Лісова 10-15 хвилин на транспорті. Ціна 73000 у.о. Марина 0505077158
Киев, Деснянский
Продам 2-кімнатну квартиру з ремонтом. Виноградар, ЖК Новомостицько-Замковецький, вул. С. Данченка 3 Киев 17
  • Двухкомнатная
  • 62.5 м2
  • 9 / 10 эт.
129 000 $
Продам унікальну видову 2-кімнатну 2-рівневу квартиру в сучасному житловому комплексі на Виноградарі. Вулиця Сергія Данченка 34А, ЖК Новомостицько-Замковецький від Київміськбуд, висока якість будівництва, автономність, благоустрій. Є наземний і підземний паркінги. Квартира розташована на 9-10 поверхах в 10-поверховій секції монолітно-каркасного будинку, рік побудови 2018. В будинку є два ліфти, автономне опалення. Квартира має загальну площу 62,5 м2 та комфортне планування: на 1-му рівні вхідна група зі сходами і гардеробною, на 2-му - простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати та санвузол. Вікна - на південний схід. Є можливість приватизувати терасу. Ремонт робили для себе, створюючи комфорт і затишок: - підлога з підігрівом у ванній, на кухні та у коридорі; - повна комплектація меблями і технікою (пральна та посудомийна машини, холодильник, бойлер, кондиціонер, мікрохвильовка, духовка, холодильник); - дві гардеробні; - водопостачання, опадення і звязок працюють навіть при відключенням електроенергії. - утеплені стіни, потрійне скління вікон. Район Виноградар активно розвивається, поруч є багато нових ЖК з розвиненою інфраструктурою, ТРЦ Ретровіль, Новус, школи, садочки і все що потрібно для життя. Незабаром планується відкриття нових станцій метро, до центру на авто 20-30 хв. Пропозиція БЕЗ КОМІСІЇ. Розглянемо продаж за Державними Програмами. Телефонуйте. Будемо раді бачити Вас на перегляді!) Ціна : 129000 у.о. 0504434948 Оксана Романець
Киев, Подольский
Продаж 2-к квартири вул. Ділова 1/2 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 79.5 м2
  • 8 / 24 эт.
360 415 $
Продаж 2-к квартири вул. Ділова 1/2. 2 окремі світлі кімнати з виходом на балкон в одній кімнаті. Простора кухня-студія з виходом на балкон. 1 санвузол Індивідуальне опалення. Підземний паркінг. Ліфти, опалення та водопостачання працюють навіть при відключенні світла. Закрита територія + цілодобова охорона. Басейн на даху. Лаунж-зона та зона для барбекю з неймовірними видами. 044 200 10 80
Киев, Печерский
офлайн
Ковалевський Микола
На сайте с 16 апреля 2020