1  / 17
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 1
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 2
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 3
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 4
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 5
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 6
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 7
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 8
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 9
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 10
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 11
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 12
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 13
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 14
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 15
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 16
Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9 - фото 17

Двокімнатна 52 м.кв з гарним плануванням, 4/9

Запорожье, Шевченковский

Пожаловаться
18 000 $
346 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4967913
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира, 52 м.кв. вул. Миколи Корищенка 21А, Шевченківський район

До продажу пропонується простора та доглянута двокімнатна квартира, розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку. Будинок ОСББ, обшитий сайдингом, утримується у зразковому стані — це був перший будинок ОСББ у районі, тому порядок і догляд на високому рівні.

Основні характеристики:
•Площа: 52 м²
•Поверх: 4/9
•Будинок: ОСББ, обшитий сайдингом
•Кімнати: роздільні
•Велика кімната з просторою лоджією та додатковою батареєю
•Друга кімната з якісною шумоізоляцією
•Санвузол роздільний

Будинок розташований у Шевченківському районі — поряд магазини, транспорт, школи та дитсадки.
Обратная связь
Марія
офлайн