1  / 8
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 1
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 2
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 3
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 4
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 5
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 6
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 7
Двох  кімнатна та кухня вітальня - фото 8

Двох кімнатна та кухня вітальня

Шептицкий

Пожаловаться
82 500 $
1 006 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4879294
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 82 м2
  • Площадь кухни 28 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 12 
  • Отопление Комбинированное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
Описание
Новинка на продаж ексклюзивно в Агентстві Нерухомості Моноліт
2 кімнатна квартира
Та кухня вітальня
85 м² — готова для життя
Район нова Шахтарська
Місто Щептицький

Велика площа дає відчуття будинку, а не стандартної квартири.

Комфортний мікроклімат

Рекуператори в залі та спальні — свіже повітря без втрати тепла
Осушувач повітря — контроль вологості
Ніякої сирості та задухи

Автономність

Система безперебійного живлення
Навіть при відключенні світла квартира залишається функціональною.

Теплі підлоги

Кухня та ванна кімната — максимум комфорту.

Продаж зі всім

Заїхали — і живете. Без додаткових витрат.
Агенція Нерухомості "Моноліт"
Обратная связь
Юля
офлайн