1  / 9
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 1
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 2
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 3
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 4
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 5
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 6
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 7
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 8
Двох кімнатна квартира в центрі міста. - фото 9

Двох кімнатна квартира в центрі міста.

Казатин

Пожаловаться
36 000 $
726 $ за м²
29 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877279
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.6 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
На продаж пропонується двох кімнатна квартира в центрі міста.Квартира знаходиться на третьому поверсі , п'ятиповерхового будинку,середня, тепла, житловий стан, дуже гарне місце розташування. В близькій доступності школа, дитячий садок,банк, супермаркет, ринок, аптека, міський парк. тел.09******57
Обратная связь
irinasergzabol
офлайн