1  / 20
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 1
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 2
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 3
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 4
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 5
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 6
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 7
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 8
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 9
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 10
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 11
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 12
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 13
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 14
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 15
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 16
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 17
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 18
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 19
Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою! - фото 20

Дуже красива квартира в престижному ЖК Грін Хілз.З терасою!

Ровно

Пожаловаться
117 000 $
1 950 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018718
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Дуже красива,стильна та затишна квартира в ЖК Грін Хілз .Загальна площа 60м2.
Повністю укомплектована якісними меблями та технікою.
Планування продумане для комфорту: простора кімната, функціональна кухня та вихід на власну терасу, що додає особливого затишку.
Опалення: індивідуальне газове ,двоконтурний котел.Зроблений водяний підігрів підлоги від котла всюди по квартирі.
Під'їзд: кодовий замок, охорона, домофон, відеодомофон, сигналізація,  броньовані двері,  відеоспостереження,в будинку є укриття.Дуже красива до доглянута прибудинкова територія,декоративні насадження,зони відпочинку для мешканців ,доїзд викладений бруківкою ,є шлагбаум та відеоспостереження території.Квартира 1000% варта вашої уваги.Перегляд у зручний для вас час 09******45 Анастасія
Обратная связь
380931850245
офлайн