Без комиссии
1  / 3
Дуплекси з розтермінуванням! В Рованцях - фото 1
Дуплекси з розтермінуванням! В Рованцях - фото 2
Дуплекси з розтермінуванням! В Рованцях - фото 3

Дуплекси з розтермінуванням! В Рованцях

Рованцы

Пожаловаться
58 000 $
817 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 апреля 2026, ID: 4936660
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 71 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.2 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
Стильні дуплекси в Рованцях (за ТЦ Баобаб), на етапі будівництва. Можливе розтермінування до 6 місяців

Дуже гарна локація і доїзд

Світло від РЕс - 12 кВт (лічильник день/ніч)
Вода- центральна
Септик

2 спальні, сан вузол, гардеробна, кухня-вітальня

Заїзд до кожного дуплекса з дороги. Дуже зручна локація

Дуплекс на початковому етапі будівництва
Можливе розтермінування на 6 місяців (перший внесок від 50%)

В ціну буде входити:
- коробка з цегли
- чистова стяжка/гтукатурка
- розведена електрика
-тепла підлога по всій площі та встановлена гребінка
- дах (перекриття) утеплений мін ватою 200 мм
-підшива, ринви
- фасад згідно дизайну

За інформацією, телефонуйте!
05******60
Обратная связь
Оля
офлайн