1  / 6
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 1
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 2
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 3
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 4
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 5
Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ - фото 6

Дуплекс з ремонтом з меблями та технікою газ

Новые Петровцы

Пожаловаться
159 000 $
1 252 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4939413
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 127 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7.5 сот.
  • Комфорт Кондиционер, Ванна 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Дуплекс З ремонтом В 10 хвилинах від Києва
127 м2 будинок на 7 сотках земельної ділянки
В будинку 2 поверхи
3 кімнати
2 санвузли
гардеробна
Велика кухня вітальня ГАЗ
спальня гостьова гостьовий санвузол техприміщення
В будинку зроблено Дизайнерський ремонт
Заведено 13 квт єлектрики
септик з переливом
Власна скважина
Відкоита тераса для відпочинку
Є відеоогляд
За більш детальною інформацією телефонуйте
Обратная связь
Оксана
офлайн