Без комиссии
1  / 20
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 1
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 2
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 3
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 4
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 5
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 6
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 7
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 8
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 9
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 10
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 11
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 12
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 13
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 14
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 15
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 16
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 17
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 18
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 19
Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі! - фото 20

Дуплекс з чистовою в центральній частині Бучі, 3 сотки землі!

Буча

Пожаловаться
84 500 $
704 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 декабря 2025, ID: 4620113
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Терраса 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Обидві частинки в наявності.
Площа дуплексу: 120 кв.м.;
Земельна ділянка: 3 сотки.
Будівництво:
-Стіни: газоблок товщина 300мм; 
-Фундамент: монолітно-стрічковий;
-Перекриття між 1 і 2 поверхом: дерев'яне з утепленням; 
-Металеві сходи між 1 і 2 поверхом;
- Утеплення: 100мм пінопласт;
-Фасад: декоративна штукатурка;
-Вікна: склопакет 6камерний, 2камерний склопакет, енергозберігаючі;
-Дах: мембрана, утеплення 100 мм мінеральної вати;
Комунікації:
- Водопровід: свердловина 60м;
- Каналізація: септик 8 м3;
- Газ: на ділянці, проєкту немає;
- Електрика: встановлений лічильник (День-Ніч); на кожну частинку 7 кВт;
Наповнення:
-штукатурка стін,
-тепла підлога,
-стяжка(1 поверх)
-розведена електрика(1 поверх)
-стеля підшита гіпсокартоном
На ділянці розпашні ворота, місце для паркування 2 авто, бруківка із підбетонкою, доріжка до будинка, чорнозем, озеленення
Тераса деревʼяна із кухні-вітальні.
Обратная связь
Олександра
офлайн